Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

Музенідіс Тревел

20 років лідерства: туроператор MOUZENIDISTRAVEL з заснування в 1995 році - № 1 в своєму сегменті ринку

2015 рік - ювілейний для грецького туроператора MouzenidisTravel: 20 років роботи, два десятиліття в статусі лідера на туристичному ринку Східної Європи за напрямом Греція. Ставши основою великого багатопрофільного грецького холдингу MouzenidisGroup, що об'єднує сьогодні майже два десятка компаній, туроператор зберігає і зміцнює свої позиції з розвитку і просуванню напрямки Греція. Багатогранні можливості холдингу дозволяють Mouzenidis Travel створювати і пропонувати безпрецедентне різноманітність турів і варіантів поїздок до Греції.

Головний офіс компанії Mouzenidis Travel розташований в Греції, в місті Салоніки, офіси туроператора діють на курортах і в регіонах країни: Афіни, Пієрія, п-ів Халкідікі, півострів Пелопоннес, о. Крит, о. Корфу, о. Родос, о. Тасос, о. Закінф. Регіональна мережа компанії постійно розширюється, число філій в містах Росії, України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Румунії, Сербії, Латвії, Болгарії на сьогоднішній день перевищує 80 і продовжує зростати.

Досвід успішного функціонування представництв дозволяє компанії розширювати напрямки outgoing і incoming роботи. Так, крім грецького напрямку, компанія пропонує тури на гірськолижні курорти Болгарії та в Прибалтику, розробляє програми з прийому туристів в Росії.

Потік туристів, прийнятих компанією Mouzenidis Travel в Греції з 1998 по 2014 рік, виріс більш ніж в 60 разів. В недалекому майбутньому компанія планує вийти на показник 1 млн. Туристів в рік.

Мета компанії - досягнення вищої якості обслуговування туристів і цінової привабливості пропонованого турпродукту, що стає можливим завдяки внутрішній політиці компанії. Mouzenidis Travel обслуговує туристів від початку поїздки і аж до їх повернення на батьківщину, що дозволяє контролювати якість сервісу на всіх етапах поїздки і підтримувати його на високому рівні.

MOUZENIDIS TRAVEL запрошує насолодитися відпочинком в Греції - в одній з найдивовижніших і гостинних країн Середземномор'я.

Туристичний продукт, пропонований Mouzenidis Travel, бездоганної якості, при цьому значний вибір і обсяг дозволяють пропонувати його за конкурентними цінами.

Види турпродукту:

пляжний відпочинок, готелі 2 * -5 *,
вілли та квартири,
дитячий відпочинок,
тури за хутром,
екскурсійні тури,
паломницькі поїздки,
корпоративний туризм,
весільні тури,
вінчання і хрещення,
нерухомість,
утворення,
лікувально-оздоровчі тури,
круїзи,
VIP-тури та багато іншого.

Автобусний парк компанії

Є одним з кращих в Греції. Mouzenidis Travel має власний транспортом для організації будь-якої поїздки: від групових екскурсій на автобусах до індивідуальних поїздок на VIP-мінібас і автомобілях представницького класу.

Власний автопарк компанії складається ізболее 100 найсучасніших автобусів А-класу (2008-2014 р випуску, місткістю від 6 до 83 посадочних місць) марок Mercedes і Setra. Комфортабельні автобуси оснащені кондиціонерами, телевізійними системами, зручними сидіннями та безкоштовним Wi-Fi, а також обладнані супутниковою системою навігації, поєднаної з прийомним устаткуванням в диспетчерському центрі компанії, розташованому на півострові Халкідікі. Вищевказана система призначена для визначення місця розташування та різноманітних параметрів руху автобусів (швидкості, напрямку руху і т. Д.).

Авіаперевезення

З 1998 року компанія є членом IATA.
У сезоні Літо 2014 року виконувалося близько 100 прямих рейсів в тиждень з більш ніж 30 міст СНД і країн Східної Європи на курорти Греції.
Цілорічні регулярні рейси: власна а / к Ellinair, а також спільно з «ВІМ-Авіа», «Саратовські авіалінії», Aegean, Belavia, «Уральські авіалінії».

Переваги відпочинку з MouzenidisTravel в будь-який сезон:

різноманітність програм і турів;
«Гарантія від невиїзду» в подарунок кожному туристу;
екскурсії з професійними російськомовними гідами і кращими екскурсоводами;
найбільший вибір гарантованих номерів в кращих готелях 2 * -5 * Греції;
власні цілорічні регулярні рейси;
миттєве підтвердження в системі онлайн-бронювання;
трансфери на нових комфортабельних автобусах з власного автопарку компанії з безкоштовним Wi-Fi;
гарантовано висока якість обслуговування на всіх етапах подорожі;
ексклюзивний VIP-сервіс (в т.ч. VIP-зали в аеропортах міст Салоніки і Іракліон),
мультивіза до 3-х років за 3 дні,
послуги російськомовних і англомовних представників туроператора в готелях.