Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

Join Up

Спочатку була ідея ...
Кожна велика історія починається з маленької спалаху. Цей спалах називається ідеєю. І від того, наскільки вона щира, затребувана людьми і як сильно творці вірять в неї, залежить її майбутнє. Так в 2009 році почалася історія бренду Join UP! , Яка ознаменувалася стрімким зростанням і яскравими відкриттями.

На сьогоднішній день компанія Join UP! є одним з найсильніших туроператорів на туристичному ринку України, в активі якого понад 30 власних напрямків і динамічно розвивається франчайзингова мережа «Join UP! Турагентство ". І як і раніше все, що ми робимо підпорядковано ідеї, яка, ми впевнені, і веде нашу компанію до успіху.
Просто зроби це ... Just make it happen ...
У компанії Join UP! зібралися творчі, думаючі люди, які люблять свою роботу, вірять в успіх і не бояться труднощів. Кожне нове випробування на нашому шляху робить нас сильнішими і мудрішими, допомагає освоїти нові уроки і просунутися ще вище. І навіть, якщо завдання здається дуже складною, то ми ще з більшим завзяттям беремося за її реалізацію.

Абсолютно різні, зі своїми особливостями, талантами і звичками, об'єднані роботою під одним брендом, всередині компанії ми завжди дотримуємося «Сімейних цінностей Join UP!» . Саме вони роблять нашу компанію унікальною і допомагають з легкістю долати будь-які перешкоди на шляху до вершин.
Join UP! сьогодні

Ми довіряємо відпочинок наших туристів кращим приймаючим сторонам і співпрацюємо тільки з відомими, яким Ви довіряєте авіакомпаніями.
Географія бренду компанії Join UP! розширюється з кожним роком: Україна, Молдова, Білорусь, Азербайджан і Казахстан.
Найширша польотна програма - авіарейси з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Кишинева, Баку і Алмати.
Регіональні представництва в найбільших містах України: Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса і Львів.
Команда туроператора складається з понад 220 професіоналів туристичної сфери.
Близько 6 000 туристичних агентств співробітничають з нами.

I love I know ...
Join UP! любить справжніх мандрівників. Ці пропалені любителі перевірити всі на міцність, розпитати, розглянути, відчути і по-справжньому полюбити не дають нудьгувати всьому світу, здійснюючи нові подвиги і яскраві відкриття!

Саме таким людям - з гарячим серцем, багатопрофільний туроператор Join UP! пропонує зануритися в світ справжнього відпочинку та пригод. Спеціально для Вас ми створили концепцію I love I know, щоб поділитися своїми знаннями і безцінним досвідом по напрямкам, які ми любимо, знаємо і активно розвиваємо.

Група туристичних компаній «Join UP!» включає в себе:

Багатопрофільний туристичний оператор «Join UP!».
Авіакаси "ACS Ukraine". Акредитація IATA c 2002 р
Франчайзингова мережа турагентств яскравого відпочинку «Join UP Турагентство», 80 офісів по всій Україні.
Jbook - єдина система пошуку і бронювання турів операторів України.

Ми заслужили довіру 3,5 тис. Агентств, які співпрацюють з оператором «Join UP!», Про що свідчать показники: 75 тис. Відправлених туристів за 2012 рік.

Туроператор «Join UP!» щодня працює над досягненням поставлених цілей, зміцнює свою позицію надійного і стабільного туроператора, що пропонує туристичний продукт найвищої якості.