Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

Tui


TUI Україна (www.tui.ua)

Одна з провідних туристичних компаній України, що включає туроператора і мережу турагентств. Компанія є частиною найбільшого міжнародного туристичного холдингу TUI Group, з більш ніж 40-річним досвідом роботи.

TUI Ukraine заснована в 2009 році на базі української компанії «Вояж Київ». У 2013 році до складу компанії TUI Ukraine увійшов один з найсильніших туроператорів України? Turtess Travel, що забезпечило TUI лідерські позиції на українському ринку в якості найбільшого багатопрофільного туроператора.

TUI Україна обслуговує в рік понад 200 тис. Туристів і включає понад 200 турагентств (власних і уповноважених). Компанія пропонує пляжний, екскурсійний і гірськолижний відпочинок на масових туристичних напрямках, включаючи Туреччину, Єгипет, Іспанію, Болгарію, Чехію, Італію, Хорватію, Чорногорію, Грецію та ін.

TUI Україна робить фокус на наданні клієнтам унікальних диференційованих продуктів, яких немає у інших туроператорів. У їх числі - ексклюзивні готелі, які раніше були доступні тільки західноєвропейським туристам, концепції відпочинку, такі як TUI Fun & Sun, Club Magic Life, Suneo Club і ін., Сімейні клуби TUI Тукан, що працюють на багатьох курортах Європи і Туреччини.

TUI Group (www.tuigroup.com)

Група компаній, що займає лідируючі позиції на світовому туристичному ринку. TUI Group утворена в 2014 році в результаті злиття двох найбільших європейських туристичних компаній: німецької TUI AG і британської TUI Travel PLC. Штаб? Квартира об'єднаної компанії TUI Group розташована в Німеччині, її акції котируються на Лондонській фондовій біржі і входять в розрахунок індексу FTSE 100.

TUI Group обслуговує більше 30 млн клієнтів в рік, пропонуючи відпочинок в 180 країнах світу. Група TUI включає туроператорів, більше 300 готелів, 6 авіакомпаній, 12 круїзних лайнерів і ін. Тільки в Європі TUI має більше 1 800 туристичних агентств. Загальна кількість співробітників компанії перевищує 77 тис. TUI Group володіє найбільшим чартерним флотом в Європі? 136 літаків. У концерн входять відомі мережі готелів RIU, Club Magic Life, Suntopia, Iberotel, Robinson Club, Sol Y Mar Club, Coral Sea, Jaz Resort і багато інших. Всього в групу TUI входять більше 240 брендів TUI Group - одна з найприбутковіших туристичних компаній в світі.

Оборот компанії 2013/2014 фінансовому році склав рекордні 18,7 млрд євро, операційний прибуток - 869 млн євро. TUI - неодноразовий лауреат престижної міжнародної премії World Travel Awards, в 2013 році? в номінаціях «Кращий у світі туроператор» і «Краща в світі чартерна авіакомпанія».