Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

Великобританія

Віза
от 104 евро в визовом центре
Столиця
Лондон
Валюта
фунт стерлингов
Средняя температура
янв
фев
мар
апр
май
июн
июл
авг
сен
окт
ноя
дек
днём
+6
+7
+9
+12
+16
+19
+21
+21
+18
+15
+10
+7
ночью
+0
+0
+1
+3
+6
+9
+11
+10
+8
+6
+2
+1
янв
фев
мар
апр
май
июн
июл
авг
сен
окт
ноя
дек
днём
+6
+6
+8
+11
+15
+18
+20
+20
+17
+13
+9
+7
ночью
+0
+0
+1
+3
+6
+9
+11
+10
+8
+6
+2
+1
янв
фев
мар
апр
май
июн
июл
авг
сен
окт
ноя
дек
днём
+6
+6
+8
+11
+15
+17
+18
+18
+15
+12
+8
+6
ночью
+1
+1
+2
+3
+6
+8
+11
+10
+8
+5
+2
+1

Острів, на якому знаходяться Англія, Шотландія та Уельс. Разом з безліччю дрібних островів Великобританія входить до складу архіпелагу неправильної форми з дуже різноманітним ландшафтом і природою.
Останнє є наслідком того, що Британські острови колись були частиною Європи, але були відрізані від материка після затоплення низинних земель, тепер є дном Північного моря і протоки Ла-Манш.
Північна Ірландія, яка політично доповнює Сполучене Королівство, розташована на другому за величиною острові, Ірландії, і є західним розширенням шотландських гір. Ці гірські місцевості розділені між собою вузьким Північним каналом.
Історично склалося, що географічні особливості Великобританії вплинули на історію цієї країни. Вони також визначили розташування промислових центрів, транспортних систем і структуру сільського господарства. В наші дні географічні особливості продовжують визначати життя британців, які відомі своєю стурбованістю станом навколишнього середовища і дикої природи.
Великобританію дуже люблять відвідувати туристи середнього і старшого віку. І не тільки тому, що "туманний Альбіон" під зав'язку набитий всілякими пам'ятками, музеями і іншим. Тут чітко відчувається притягальна аура гідною розміреного життя, в якій перш за все прийнято поважати права людської особистості і в великому, і в малому.
Офіційна мова англійська.
клімат
Помірний океанічний, м'який і вологий (більш вологий в Північній Ірландії, в Шотландії - холодніший і сухіший). Погода в основному формується теплою океанічною течією Гольфстрім. Найхолодніший місяць - січень (+3 - + 7С), найтепліший - липень (+11 - +17 C). Північний схід острова - найбільш холодна область, район Лондона, південний схід і Уестленд - найтепліші райони країни. Найменш відповідні місяці для візиту в країну - з листопада по лютий. Березень і жовтень вже досить теплі, але все ще дуже вогкі. Туристична фірма Корсар в Херсоні рекомендує квітень-вересень як найкращий час для відвідування, як в зв'язку з відносно гарною погодою, так і з відкриттям туристичного сезону і більшості визначних пам'яток. Липень і серпень - самі "перевантажені" для країни місяці, коли до Великобританії приїжджає понад півтора мільйона туристів з материка. Тому, якщо є можливість, туристам краще не планувати візит саме на цей період.
населення
близько 60 млн. чоловік (78% - англійці).
Час відстає від київського на 2 години.
митниця
Ввезення і вивіз національної та іноземної валюти не обмежений. Заборонено ввезення матеріалів непристойного змісту, м'яса, птиці і виробів з них, всіх видів живих птахів і пташиних яєць, радіопередавачів і рослин.
телефони
Поліція, пожежна служба, швидка допомога: 999 (безкоштовно)

Довідкова по Лондону: 142
посольство

магазини
У Лондоні туристи облюбували Oxford Street і район Kensington.
У подарунок друзям і рідним з Лондона часто везуть фарфор, скло, книги, трубки "а-ля Шерлок Холмс", сумки, ридикюлі, браслети, годинник, англійський чай з додаванням кенійського бергамота або ніжного жасмину.
Нещодавно був відкритий магазин Елтона Джона, в якому можна купити концертні костюми та інші речі цієї рок-зірки.
На весь світ відомі шотландські пледи, волинки, картаті спідниці-кільти і, звичайно ж, Glenfiddich - солодове віскі. Золотистий відтінок йому надає витримка в дубових бочках, а характерний присмак торфу - особлива технологія перегонки.