Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

Як отримати візу в США. 10 детальних кроків

Оформити візу в США можна легко, детально вивчивши всю процедуру оформлення.

Для багатьох поїздка в США є заповітною мрією. Туристи мріють потрапити в цю країну, щоб хоч одним оком подивитися на знамениті пагорби Голлівуду, пройтися по червоній доріжці і забігти в гості до Обами в Білий дім. Однак багатьох з них лякають труднощі пов'язані з отриманням візи, але все не так складно, як здається.

Крок перший. Визначте шанси на отримання візи
Перш ніж збирати документи на візу, варто задуматися про те, чи є у вас підстави для її отримання. Якщо у вас «чистий паспорт», немає роботи, ви перебуваєте на утриманні, а в США у вас є друг, який запрошує в гості, то ймовірність отримати візу буде невисокою.

Якщо у вас є робота, рухоме і / або нерухоме майно, сім'я, діти, стабільний дохід, який міг би покрити витрати по перебуванню на території США, то ймовірність отримання візи досить висока.

Крок другий. Закордонний паспорт.
Для поїздки в США у вас повинен бути закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не менш ніж через шість місяців після передбачуваного періоду перебування в США.

Важливо відзначити, що, якщо ви поміняєте паспорт після отримання візи, то ви можете здійснити в'їзд в США за новим паспортом з пред'явленням візи в старому паспорті.

Термін дії закордонного паспорта повинен закінчуватися не раніше, ніж за шість місяців.

Якщо ви cмена паспорт після отримання візи, то ви можете здійснити в'їзд в США з новим паспортом, з пред'явленням візи в старому.

Крок третій. Визначення типу візи
Перш ніж збирати документи, ви повинні чітко знати мету поїздки і визначити тип візи, по якій збираєтеся поїхати.

Імміграційні візи бувають (для тих, хто хоче постійно проживати в США) і неімміграційні (для тимчасового перебування на території США). Найпопулярніші візи - неімміграційні.

Неімміграційні візи бувають: візи для туристичних поїздок, візи для ділових поїздок, робочі візи, студентські візи, візи для учасників програм обміну, транзитні візи, візи для релігійних працівників, візи для домашніх працівників, візи для журналістів та працівників ЗМІ.

Крок четвертий. Оплата консульського збору
Після того, як ви точно знаєте, на який тип візи ви будете подавати документи, необхідно сплатити консульський збір. Розмір збору залежить від категорії візи.

Треба відзначити, що консульський збір не повертається. Важливо коректно заповнити квитанцію в банку. Не дивлячись на те, що сума внеску вказана в доларах США, оплачувати збір треба буде в гривнях.

Після оплати збору вам дадуть квитанцію, яка буде дійсна рік з моменту оплати збору. З цієї квитанції вам потрібно буде записатися на співбесіду. Поміняти ім'я на квитанції або внести будь-які зміни неможливо.

Крок п'ятий. фотографія
Для візи США необхідна цифрова фотографія, зроблена протягом останніх шести місяців, яка відповідала б наступним вимогам:

• висота зображення голови повинна складати 50-70% загальної висоти фотографії;

• фотографія повинна бути квадратної форми;

• мінімальне дозвіл - 600 х 600 пікселів, максимальна роздільна здатність - 1200 х 1200 пікселів

Додаткову інформацію можна знайти на сайті Державного департаменту США: http://travel.state.gov/content/visas/english/general/photos.html.

Крок шостий. Заповнення анкети на візу
Мабуть, заповнення анкети DS-160 - одна з найбільш трудомістких процедур у всьому процесі підготовки документів. На всі питання необхідно відповідати англійською мовою за винятком графи, де треба вписати ім'я та прізвище на рідній мові. Але нічого складного в заповненні анкети немає, тому, якщо ви не володієте англійською мовою, скористайтеся програмами-перекладачами.

Потрібно відзначити, що кожен, хто подає заяву на візу США повинен заповнювати анкету DS-160, в тому числі анкета заповнюється на дітей.

Анкету необхідно заповнити на офіційному сайті Держдепартаменту США: https://ceac.state.gov/genniv/ і відправити через Інтернет.

Обов'язково збережіть і роздрукуйте останню сторінку підтвердження анкети DS-160 з зазначеним на ній штрих-кодом. Без цієї сторінки вас не приймуть на співбесіду в посольство.

Крок сьомий. Запис на співбесіду
Після оплати сервісного збору і заповнення анкети ви повинні створити профіль в системі, зайшовши за посиланням: https://cgifederal.secure.force.com/?language=Russian&country=Ukraine. Як тільки ви заповните всі необхідні поля і згенеруєте пароль, ви отримаєте доступ до системи.

В системі в лівій вкладці є опція «Запис на співбесіду». Тут ви повинні надати наступну інформацію:

• ваш номер паспорта;

• номер квитанції за сплачений консульський збір;

• номер штрих-коду підтвердження анкети DS-160.

Тут же ви можете заповнити інформацію про себе, вибрати категорію візи, додати інших членів сім'ї, вибрати спосіб доставки документів, підтвердити оплату консульського збору і записатися на співбесіду.

Крок восьмий. Збір документів
Згідно із законодавством США особи, які подають заяву на отримання неімміграційної візи, повинні довести наявність тісних зв'язків зі своєю країною проживання і намір виїхати з США після тимчасового перебування на території цієї країни.

Документами, що підтверджують зв'язку з країною проживання, є: довідка з роботи, навчального закладу, довідка про наявність нерухомого майна, свідоцтво про шлюб, народження дітей та інше.

Крок дев'ятий. Проходження інтерв'ю
Прийдіть в посольство на призначену вам дату і час. Напередодні перед днем співбесіди перевірте, чи все у вас документи.

Як вести себе на інтерв'ю:

• відповідайте чітко і коротко;

• надавайте тільки ті документи, які вас просять пред'явити;

• не хвилюйтесь.

Крок десятий. Отримання візи
Якщо консул прийняв рішення про видачу візи, то пізніше вам надішлють паспорт за вказаною в системі способу доставки. Якщо вам відмовлено у візі, то ви отримаєте паспорт відразу після співбесіди.