Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

Tez Tour

Міжнародний туристичний оператор TEZ TOUR є однією з міжнародних компаній, які організовують тури для туристів з Росії, країн колишнього СРСР і Східної Європи. TEZ TOUR заснований в 1994 році, сьогодні в його асортименті такі напрямки як: Австрія, Андорра, Болгарія, Греція, Домінікана, Єгипет, Іспанія, Італія, Китай, Кіпр, Куба, Мальдіви, Мексика, ОАЕ, Таїланд, Туреччина, Франція, Шрі -Ланка.

Визнання і нагороди TEZ TOUR
У всіх країнах наших клієнтів обслуговують підготовлені і висококваліфіковані співробітники. Їх робота будується за одним принципом - служба бронювання підтверджує місця в готелях, операційний відділ забезпечує трансфери і екскурсійне обслуговування, а співробітники відділу guest relation допомагають клієнтам відчувати себе як вдома. Це дозволяє TEZ TOUR робити відпочинок туристів якісним і комфортним.
Співпраця TEZ TOUR більш ніж з 20 міжнародними та національними компаніями, що працюють на відправку і прийом туристів, дозволяє нам якісно надавати послуги туристам з Росії, Болгарії, Румунії, України, Латвії, Литви, Білорусії, Естонії, Молдові та Казахстану.
Наш профіль - високоякісне обслуговування туристів на найпопулярніших напрямах зарубіжного туризму. Професійно працюючи з великими потоками туристів і добре розбираючись у ситуації на туристичному ринку, ми вибираємо надійні авіакомпанії і кращі готелі. Ми здатні запропонувати широкі можливості для відпочинку туристів, організувати виїзд на семінар чи конференцію, дитячий відпочинок, VIP-тури.
TEZ TOUR має заслужену репутацію однієї з найбільш високотехнологічних компаній на російському туристичному ринку. Робота офісів, партнерів і агентів максимально взаємопов'язана і автоматизована, система онлайн-бронювання прогресивна і зручна у використанні. Повна комп'ютеризація і налагоджена система роботи не допускають втрат інформації. Це дозволяє нам безперебійно і чітко обслуговувати тисячі туристів навіть в пік туристичного сезону.
Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними партнерами. Авіаперевезення здійснюються найбільшими авіакомпаніями світу з сучасним авіапарком. Серед них "Аерофлот", I Fly, Thai Airways, Emirates, QATAR AIRWAYS, Air Baltic, Air Europa та інші.
У готельної сфері наші партнери - провідні ланцюжки готелів, серед них Marriott, Sheraton, Le Meridien, Sol Melia, Princess, Hilton, Iberostar, Four Seasons і ін.
TEZ TOUR приділяє особливу увагу контролю якості послуг, що надаються на всіх етапах. Ми ретельно відстежуємо кожну заявку з моменту надходження в TEZ TOUR до повернення туриста додому.
Кожен напрямок компанії безперервно розвивається, і в цей процес залучені всі наші партнери, не кажучи вже про співробітників TEZ TOUR. Так що компанія результатами нашої роботи постійно підтверджує свій слоган - Високі Технології Туризму.

володар ордена "За професійну честь, гідність і почесну ділову репутацію III ступеня"
переможець національної премії "Народна марка / Марка №1 в Росії" в номінації "Туроператор"
переможець премії Friends of Thailand Awards 2008 в номінації "Міжнародний туроператор"
переможець дослідження "Рідерз Дайджест" в номінації "Туроператор" в 2008, 2009 і 2010 роках
переможець конкурсу "Вибір року" в 2005, 2006 рік (Україна), в 2007 році (Україна і Білорусія), в 2008 році (Україна і Білорусія) і в 2009 році (Україна і Білорусія) в номінації "Туроператор року"
переможець в номінації "Туризм" щорічної професійної премії в області продажів, маркетингу і реклами - Sales Business Awards
володар нагороди Міністерства туризму Єгипту за 2008 і 2009 рік
володар вищої нагороди "Аерофлоту" за підсумками роботи за 2006 рік
лауреат премії "ТБГ. Туристичні бренди" в 2003 році і переможець в номінації "БРЕНД № 1" в 2004, 2005, 2006 роках
переможець "Ukrainian Travel Awards" у 2006 році в номінації "Лідер в масовому сегменті"
лауреат щорічної туристичної премії "Зірка Travel.ru" за 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 і 2009 в декількох номінаціях
володар нагороди авіакомпанії Etihad Airways в категорії Pearl Agent за підсумками роботи за 2011 рік
володар премії «Провідна зірка» в категорії «Виїзний туризм» Комітету з туризму і готельного господарства Москви за 2011 рік
член Міжнародної Туристичної Організації (WTO)
член Російського союзу туріндустрії
член Асоціації туроператорів Росії
член Міжнародної Асоціації Повітряного Транспорту
офіційний агент національного перевізника "Аерофлот - російські авіалінії"