Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

Бразилія

Віза
не требуется
Столиця
Бразилиа
Валюта
Бразильский реал
Средняя температура
янв
фев
мар
апр
май
июн
июл
авг
сен
окт
ноя
дек
днём
+29
+30
+29
+27
+26
+25
+25
+25
+25
+26
+27
+28
ночью
+23
+23
+23
+21
+20
+18
+18
+18
+19
+20
+21
+22
янв
фев
мар
апр
май
июн
июл
авг
сен
окт
ноя
дек
днём
+27
+27
+27
+27
+26
+26
+26
+27
+28
+28
+27
+26
ночью
+17
+17
+17
+16
+14
+11
+11
+12
+15
+17
+17
+17
янв
фев
мар
апр
май
июн
июл
авг
сен
окт
ноя
дек
днём
+30
+30
+30
+30
+30
+30
+30
+31
+32
+32
+31
+30
ночью
+23
+23
+23
+23
+23
+23
+23
+23
+23
+24
+24
+23
янв
фев
мар
апр
май
июн
июл
авг
сен
окт
ноя
дек
днём
+27
+28
+27
+25
+23
+21
+21
+22
+22
+25
+25
+26
ночью
+19
+19
+18
+17
+15
+13
+12
+13
+13
+15
+17
+18

Найбільша країна Південної Америки і найпопулярніша серед туристів з усього світу. Завдяки щасливому поєднанню теплого, сонячного клімату ,. пишноти і багатства природи, чудових пляжів і чудовим готелями, Бразилія по праву є однією з найбільш відвідуваних країн.
Територія країни - 8512000 кв.км суцільно покритих чудовими природними красотами. Ландшафти Бразилії різноманітні і незрівнянні. Від покритих смарагдовими лісами гір, до перламутрових теплих пляжів, від грандіозних водоспадів і великих річок - до багатомільйонних мегаполісів. На більшій частині території Бразилії переважає тропічний і субтропічний ландшафт, з властивою йому багатобарвністю, многозвучной і буйством життя.
Бразилія межує з усіма країнами континенту і омивається водами Атлантичного океану на сході.
Столиця - Бразилія.
Державна мова - португальська
Релігія - основна частина населення сповідує римський католицизм. У Бразилії існує свобода совісті.
Клімат - теплий і вологий протягом усього року. З червня по вересень - триває сухий сезон, але це аж ніяк не означає, що в ці місяці в Бразилії не йдуть дощі. Бразилія - країна вічного літа і літній дощ тут може випасти в будь-який момент. Середньорічні температури - від +16 до + 40 градусів Цельсія. Пляжний сезон у Бразилії з кінця листопада по кінець березня.
Політичний устрій - Бразилія є демократичною республікою з поділом законодавчої, виконавчої та судової влади. Місто Бразилія - дітище і унікальний експеримент всесвітнього відомого архітектора Оскара Німейєра. Це місто був задуманий його творцем як «ідеальний». Він був спроектований від початку до кінця в архітектурній майстерні і збудований на порожньому місці, так би мовити з чистого аркуша. Про те, що з цього вийшло, можуть судити все, хто за хоче відвідати столицю Бразилії, самотньо розташовану в географічному центрі країни.

курорти
Ріо де Жанейро - туристична столиця Бразилії, і одна зі світових туристичних столиць. Такі назви як Копакабана, Маркіяна, Корковадо, Фавелла, карнавал, на слуху у більшості українців: Ріо Де Жанейро - місто всесвітньо відомих пам'яток. Стиль його життя - неповторний і повний спокус. Ріо де Жанейро - мрія не тільки відомого героя радянської класики, а й багатьох мільйонів простих смертних. Реальність же цього міста перевершує всі очікування: для багатьох він стає самим прекрасним місцем у світі.
Основні екскурсії, які варто відвідати: оглядовий тур по місту з відвідуванням знаменитого пагорба Корковадо, піднятися на який необхідно, для того, щоб побачити весь Ріо розтягнув у ніг Христа-Спасителя. Сіті Тур з відвідуванням пагорба Цукрова Голова дозволить вам побачити панораму міста з іншого високої точки. Обидва ці сіті туру ви можете зробити за 1 день, і таким чином познайомиться зі знаменитим містом і його головними пам'ятками: пляжами, пагорбами, стадіоном Маракана, історичним центром, лісом Теджука.
Екскурсія на тропічні острови популярна серед туристів. Це поїздка на цілий день на катері по островах, що лежать в Атлантичному океані недалеко від Ріо Де Жанейро. Чудова природа і можливість викупатися і поплавати з маскою роблять цю екскурсію незабутньою.
Сан Паоло - мегаполіс, населення якого скоро досягне 20 мільйонів чоловік. Якщо ви мрієте дізнатися, як людям живеться в одному з найбільших міст планети - Сао Паоло - ваш маршрут.
Ангра дос Рейес - курортне містечко в 120 км на південь від Ріо де Жанейро. Незвичайно живописне розташування курорту у вузькій і глибокій бухті з сильно порізаною береговою лінією і більш ніж 300 островами - створили ідеальне місце для безтурботного відпочинку. Краса природи і м'який клімат здавна привертав в Ангару багатих жителів Ріо, які традиційно будували тут свої заміські вілли, піднімаючи престиж і вартість цього курорту.
Бузиос - курорт в 120 км. на північ від Ріо де Жанейро. Бузиос - півострів з численними бухтами і бухтами, над пляжами яких розташовані готелі на будь-який смак і кишеню. Курорт став швидко рости і набирати популярність з 60-х років минулого століття, коли його «відкрила» і закохалася в нього Бріджит Бордо. Сьогодні вдячні жителі Бузиос встановили актрисі пам'ятник в центрі міста, на Руа дас Пьедрас, куди щоночі стікаються всі жителі і туристи для того, щоб весело відсвяткувати ще один прекрасний і безтурботний день. Краса природи і прекрасні пляжі, прогулянки на яхті і підводне полювання, екскурсія по пляжам і запальна нічне життя роблять цей курорт одним з найбільш популярних в Бразилії.
Ресифе - курорт на півночі Бразилії з чудовими пляжами: білосніжний дрібний пісок і прозорі теплі води, краса коралових рифів, можливість підводного полювання, віндсерфінгу, сноркінга, нічних прогулянок по морю на пирогах залучають у Ресіфі туристів з усього світу.
Коста де Сауіпе, - безсумнівно один з наймальовничіших куточків Бразилії. Місто Сальвадор - історична столиця країни. Він і зараз багато в чому живе віковими традиціями, познайомитися з якими можуть, туристи, відпочиваючі на курорті Коста до Сауіпе.
Національний парк Ігуасу розташований на південному заході Бразилії, на кордоні з Аргентиною і Парагваєм. Оголошено ЮНЕСКО Природним Надбанням Людства. Тут знаходиться одне з чудес світу - найбільший в світі водопад, протяжністю більше 3 кілометрів і висотою до 80 метрів! Ігуасу сформований 275 каскадами. Поріг, яким утворений водоспад на кордоні Аргентини і Бразилії згинається в формі гігантської підкови, в центрі якої натиск падаючої води такий сильний, і являє таке ні з чим не порівнянне видовище величі і могутності природи, що це місце прозвали «ковтком Диявола».
Тут туристи можуть поплавати поруч з водоспадом і відвідати Парк птахів, відвідати аргентинську частину водоспадів і зробити екскурсію на найбільшу в світі гідроелектростанцію Ітайпу.
Амазонія - велика частина Амазонки протікає по території Бразилії. Тут ви зможете познайомитися з великою рікою і її мешканцями. Спостереження за тваринами в джунглях, нічні прогулянки по річці в пошуках крокодилів, рибалка на піраній, відвідування озера, де ростуть найбільші в світі лотоси - Вікторія Регія, знайомство з індіанцями і їх традиційним укладом - стане незабутнім досвідом для любителів екзотики.
Пантанал - місцевість, розташована в центрі Бразилії, яка знаходиться під охороною держави. Це унікальний природний заповідник, з величезною різноманітністю і багатством флори і фауни, цікавий в першу чергу туристам, які люблять активний відпочинок і шукають пригод в спілкуванні з дикою природою. Фото-сафарі пішки або верхи, спостереження за життям тварин в денний і нічний час.
Візовий режим - громадяни України отримують бразильську візу в Консульстві Бразилії в Києві.
Грошова одиниця - національна валюта - реал