Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

ТОП-5 кращих місць для дайвінгу

Дайвінг - це немов подорож в інший світ: різнокольорові рибки, що пропливають через казкові дерева коралів, дивовижні мешканці, які населяють гігантські рифи, страшні акули і милі черепахи. Ми підібрали для вас найкращі місця в світі для дайвінгу.

АВСТРАЛІЯ, Великий бар'єрний риф.
Найдовше коралове утворення в світі щороку приваблює тисячі любителів дайвінгу. Великий Бар'єрний риф є системою коралових рифів з більш ніж 350 коралами 1500 різновидами риб, 3000 рифів, 4000 видів молюсків, 10000 губок. А різноманітність фауни не поступається цілих континентах.

Зробити занурення може кожен. Численні дайв-центри пропонують як тури одного дня, так і дайв-сафарі на кілька днів. Вартість одного занурення варіюється в межах 150-180 USD.

КОЛИ ЇХАТИ: сезон відкритий цілий рік, однак найкращий час з жовтня по грудень.

МАЛЬДІВИ.
Мальдіви - це визнаний рай для любителів пляжного відпочинку. Однак мало хто знає, що справжній рай Мальдів - це підводний світ: зграї яскравих тропічних рибок, гігантські скати, морські черепахи, зірки, мурени трьох кольорів, величезні риби-наполеони, баракуди.

На Мальдівах також можна зустріти найбільший і незвіданий вид скатів - манти. Гігантські скати припливають з травня по листопад в води поблизу острова Ханіфару. А подивитися на маленьких скатів можна навіть не одягаючи ласт: скати люблять поплескати на мілководді.

Великий інтерес для дайверів представляють затонулі кораблі, які знаходяться всередині атолу. Навіть є кілька кораблів, спеціально затоплених для залучення дайверів.

КОЛИ ЇХАТИ: кращий сезон для підводного плавання - період з січня по квітень.

ЄГИПЕТ. Червоне море.
Такого багатства і різноманітності підводного світу як в Червоному морі не зустріти більше ніде. Не випадково дайвери з усього світу приїжджають сюди, щоб побачити унікальний підводний світ зі зграями різнокольорових рибок, затонулими кораблями і великими морськими мешканцями.

Крім відомого коралового рифу з багатоступеневою структурою, дайвери приїжджають до Єгипту, щоб вивчити затоплені кораблі. Зарослі товстим шаром водоростей і коралів кораблі, в яких плавають зграї морських окунів, риби-леви, баракуди, крилатки, риби-фуги і інші морські мешканці, довгий час привертають увагу допитливих дайверів: а раптом вдасться знайти скарб?

До числа кращих місць для занурень відносяться: риф Сент-Джонс, Рас-Мохаммед, судно «Тістельгорм», острів Тиран, безлюдний острів Гифтун і півострів Синай.

КОЛИ ЇХАТИ: найкращий час для дайвінгу з жовтня по квітень.

МАЛАЙЗІЯ, о. Спідня.
Острів Спідня - це маленький острів, який можна обійти за півгодини. Проте Спідня - легендарне місце, яке користується великою популярністю серед досвідчених дайверів.

Води навколо Сіпадана сповнені різноманітними видами риб, включаючи морських зелених черепах, рифових акул і барракуд. На острові є одне дивовижне місце, де можна спостерігати, як зграї барракуд збираються в незвичайні спіралі, створюючи фантастичне дію.

Щоб зберегти корали, уряд Малайзії ввело ряд обмежень. Зараз для відвідування острова необхідний спеціальний дозвіл. Кожне занурення суворо контролюється. Всього в день дозволено не більше 120 занурень. Якщо вам вдасться отримати дозвіл на занурення в водах острова Сіпадана, ви отримаєте незабутнє задоволення від побаченого.

КОЛИ ЇХАТИ: з середини лютого до середини грудня.

МЕКСИКА, півострів Юкатан.
Півострів Юкатан в Мексиці - унікальне місце. Саме тут знаходиться найдовша система підводних печер у світі. Щоб подивитися печери, треба приїхати в сеноті.

Сеноті в перекладі з мови майя означає «колодязь». І справді, на поверхні багато сеноті виглядають як колодязі. Щоб спуститися вниз, по деяким з них треба спускатися углиб печери. Але це того варто: внизу вас чекають гігантські сталактити і сталагміти, прозора вода і красиві печери. Дайвінг в сеноті - це неймовірно красиве видовище з абсолютно дивовижним морським світом.

Якщо ви хочете поплавати з китовими акулами, то вам треба приїжджати на Карибське узбережжя. Поруч з популярними курортами Канкун, Плайя-дель-Кармен, Тулум проходить друга за величиною після австралійського Бар'єрного рифа рифова система, куди щорічно з травня по вересень припливають китові акули.

КОЛИ ЇХАТИ: найкращий час для дайвінгу - листопад-червень.