Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

PEGAS touristik

У 2014 році компанія «Пегас Туристік» відзначає деcятілетіе своєї діяльності на українському ринку. Девіз: «Гість - перш за все» - залишається незмінним з дня відкриття компанії. Стрімко розвиваючись на туристичному ринку України, "Pegas Touristik" відкрив власні офіси в Харкові, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську і Львові.

Своїми успіхами та досягненнями ми зобов'язані перш за все нашим партнерам, колегам, туристам і просто друзям. «Пегас Туристік», будучи одним з визнаних лідерів українського ринку подорожей і туризму, пропонує відпочинок в найкрасивіших місцях Болгарії, Туреччини, Єгипту, Тунісу, Греції, Індії, Таїланду, Індонезії, Китаю, Андорри, Домінікани, Кіпру, Іспанії, Куби, Кенії, ОАЕ, В'єтнаму і Мексики. Постійно зростаюча кількість відпочиваючих через нашу компанію є підтвердженням високоякісного обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Ми постаралися підібрати популярні готелі, які користуються в українських туристів високим попитом по всіх цінових категорій, забезпечили надійні та якісні авіаперевезення відомими українськими авіакомпаніями, конкурентні ціни.

Все більше українців віддають перевагу відправлятися в далекі країни, що стає більш схожим на стиль життя, ніж на розкіш. Високий рівень обслуговування і гарантований сервіс дають можливість без турбот відпочити під ласкавими променями сонця, ще недавно здавалися далекими континентів.
Сподіваємося, що все більша кількість туристів довірить нам організацію свого відпочинку, а ми в свою чергу докладемо всіх зусиль для того, щоб виправдати всі очікування.

Наша команда зробить все можливе для того, щоб робота з нами стала для Вас зручною і приємною.