Зателефонуйте нам: (095) 400-18-81, (0552) 49-19-24, 49-83-18 пн-пт: 900 - 1700, сб: 900 - 1400 travel@kopcap.ks.ua
Головна Країни Блог Туроператори Контакти

CoralTravel

Діяльність компанії
Володіючи 20-річним професійним досвідом в сфері виїзного туризму, компанія CORAL TRAVEL пропонує на українському туристичному ринку тільки високоякісний турпродукт.
У 2013 році група компаній «OTI Holding», в яку входить і «Coral Travel» Україна, закінчила з рекордними показниками, відправивши на відпочинок понад 2,4 млн. Туристів, що становить приріст в 28% до попереднього року.
«Coral Travel» Україна, також закінчила 2013 року з рекордними показниками, відправивши на відпочинок більш ніж на 70% більше туристів до попереднього року.
CORAL TRAVEL пропонує кращі курорти і готелі в 27 країнах світу - Туреччини, Іспанії, Греції, Єгипті, Таїланді, Тунісі, Марокко, Ізраїлі, ОАЕ, Китаї, Кубі, Індії, Маврикії, Танзанії, Домініканській Республіці, Індонезії, Мальдівах, В'єтнамі, Сейшелах , Шрі-Ланці, Сінгапурі, Мексиці, Камбоджі, Йорданії, Андоррі, Австрії. Йде постійна робота по відкриттю нових напрямків. Туроператор організовує групові та індивідуальні тури FIT на базі власних чартерних програм і регулярних рейсів, розвиває incentive-, congress-, спортивний та інші види туризму, а також активно займається продажем авіаквитків онлайн.

Компанія CORAL TRAVEL (Україна, Польща, Білорусь, Росія,) належить великій міжнародній структурі OTI HOLDING, яка також володіє компаніями ODEON TOURS (Туреччина, Єгипет, Таїланд), SUNMAR TOUR (Росія), A-CLASS TRAVEL (Росія, Туреччина), BLUE SKY (Росія), WEZYR HOLIDAYS (Польща), HOLIDAY MARKET SERVICE (Туреччина), OTIUM HOTELS (Туреччина), OGD SECURITY & CONSULTANCY (Туреччина). Загальний штат співробітників холдингу складає більше 3000 чол. Бізнес всіх учасників групи OTI розвивається швидкими темпами завдяки використанню сучасних високих технологій, професійному підходу до справи і постійного контролю над якістю.

CORAL TRAVEL реалізує свій турпродукт спільно з компанією ODEON TOURS, також належить OTI HOLDING і отримала міжнародний сертифікат ISO 9001: 2000 міжнародної організації по сертифікації BVQI за якість управління. Обслуговуючи сегмент туристів з доходами середнього і вище середнього рівня, CORAL TRAVEL прагне до 100% -го задоволення запитів всіх своїх клієнтів.
Здійснюються програми авіаперевезень на чартерної і регулярній основі з найбільших міст України. Офіси компанії CORAL TRAVEL функціонують в столиці країни м.Київ, а також в містах Донецьк, Запоріжжя, Львів, Одеса та Харків.
У компанії приділяють величезну увагу системі управління якістю та людських ресурсів. Бренд CORAL TRAVEL позиціонується на українському ринку як марка надійності та якості, що накладає особливу відповідальність на діяльність компанії і є стимулом для подальшого розвитку і вдосконалення.

Цілі і місія
Місія CORAL TRAVEL полягає в тому, щоб максимально сприяти створенню цивілізованого туристичного ринку, де відносини в ланцюжку клієнт - агент - оператор засновані на взаємній довірі і повазі. Кінцева мета діяльності компанії - зробити якісний відпочинок доступним для всіх категорій населення країни.
Основна мета CORAL TRAVEL - подальше підвищення ефективності діяльності компанії і її конкурентоспроможності на ринку, що передбачає цілеспрямовану роботу по чотирьох напрямках:
• управління очікуваннями ринку за допомогою зміцнення лояльності до продукту компанії і проведення ефективних заходів щодо подальшого підвищення впізнаваності бренду CORAL;
• поліпшення показників діяльності компанії за рахунок більш високих обсягів продажів і диференціації турпродукту, постійного моніторингу поточного стану справ на ринку і оперативного коректування планів;
• підвищення якості управління компанією шляхом ефективного планування та підвищення точності прогнозів результатів діяльності.
• робота за найвищими світовими стандартами, впровадження інноваційних туристських технологій, без яких неможливий поступальний рух вперед.
У подальших планах CORAL TRAVEL - збільшення частки, займаної компанією на ринку, розширення бізнесу за рахунок підвищення якості, розвитку нових напрямків і розширення асортименту послуг, що надаються.

Перспективи розвитку
Фахівці компанії ретельно вивчають ринок і прогнозують подальші напрямки розвитку попиту. Робота планується на основі отриманих даних з тим, щоб спрямовувати обсяги продажів в необхідне русло. Довгострокові плани і плани на найближчі 3, 5 і 10 років постійно оновлюються і доповнюються з урахуванням аналізу тенденцій на ринку світового туризму і міжнародної політики.
З метою CORAL TRAVEL - закріплення лідерських позицій як провідного російського туроператора і збільшення займаної компанією частки ринку з одночасним підвищенням якості пропонованого турпродукту. А також подальше впровадження інноваційних технологій, без яких неможливо динамічний розвиток сучасного турбізнесу. Компанія стала прикладом для багатьох українських турфірм, які переймають досвід CORAL TRAVEL. Це, в свою чергу, є стимулом для подальшого розвитку компанії.

якість продукту
Компанія практикує у своїй роботі комплексний підхід до якості. Це означає якість у всьому, починаючи з пропонованого продукту і закінчуючи роботою співробітників усіх підрозділів CORAL TRAVEL. Завдяки цьому візитною карткою компанії CORAL TRAVEL є незмінно високу якість послуг, що надаються.
Здійснюється всебічний контроль якості всіх складових турпродукту на кожному етапі його формування, просування і реалізації. CORAL TRAVEL займається впровадженням вимог стандарту ISO 9001.
Відносини з партнерами засновані на принципах відкритості та порядності, без чого неможливо будувати успішний бізнес.
Кожен агент, набуваючи продукт CORAL TRAVEL, може бути впевнений, що його клієнту будуть надані тільки якісні послуги, ретельно перевірені і відібрані експертами компанії CORAL TRAVEL. Саме тому продукт, пропонований на ринку під маркою CORAL, є в очах споживачів і партнерів синонімом надійності і якості.

досягнення
За час своєї діяльності компанія CORAL TRAVEL неодноразово удостоювалася престижних сертифікатів і нагород російських та міжнародних конкурсів і премій. Перерахуємо лише деякі з них.
2004 р - нагорода «За багатопрофільність і надійність в туроператорської діяльності» премії «Провідна зірка», що проводиться урядом р Москви.
2005 - CORAL TRAVEL став лауреатом Національної туристської премії ім. Юрія Сенкевича, заснованої Федеральним агентством з туризму.
2006 - диплом Російського фонду захисту прав споживачів і Московського фонду захисту прав споживачів при Мерії м Москви «За активну участь у формуванні цивілізованого споживчого ринку Росії».
2009 г. - компанія стала лауреатом Всеросійської премії «За внесок в економічний розвиток Росії» і була удостоєна почесного звання «Кращий туроператор року» в номінації «Лідер російського бізнесу 2009» за економічну стабільність і фінансову стійкість.
Туристи CORAL TRAVEL обслуговуються через приймаючу компанію ODEON TOURS, що отримала в 2001 р міжнародний сертифікат якості ISO 9001 міжнародної організації по сертифікації BVQI.

соціальна відповідальність
Компанія має намір сприяти підвищенню престижу української туристичної галузі, встановленню чесної конкуренції і цивілізованих відносин між учасниками ринку. Виступаючи за створення в Україні цивілізованого туристичного ринку, керівництво CORAL TRAVEL розуміє, що воно це неможливо без економічного розвитку держави. Фірма бере активну участь в економічному і соціальному житті країни. Керівництво компанії вносить діяльний внесок в реалізацію державних програм у сфері туризму.
Компанія чітко усвідомлює свою відповідальність перед суспільством в цілому. Численні благодійні акції компанії спрямовані на підтримку малозабезпечених та нужденних верств населення. Компанія надає допомогу дитячим будинкам, тісно взаємодіє з різними благодійними фондами, приділяючи особливу увагу дітям-сиротам і ветеранам.

Цінності і принципи
Абсолютна прозорість і повагу до звичаїв і традицій країни, де здійснюється діяльність компанії.
- Співробітники компанії - це не тільки невід'ємна і найважливіша частина бізнес-процесу, а й члени великої дружної родини CORAL TRAVEL.
- Відносини з партнерами будуються на довгостроковій взаємовигідній основі. Саме тому всі партнери компанії є її вірними друзями.
- Конкуренція на ринку є для компанії CORAL TRAVEL природним стимулом для подальшого розвитку.
- У CORAL TRAVEL поважають думку партнерів і конкурентів, неупереджено ставляться до критики і завжди відкриті для співпраці.
- Участь в благодійності і в соціальному житті країни є обов'язковим для компанії.
- Компанія прагне до того, щоб кожен турист був задоволений відпочинком під маркою CORAL TRAVEL.
- CORAL TRAVEL всіляко сприяє подальшому розвитку туристичного споживчого ринку, розуміючи, що успішний розвиток компанії можливо тільки при поступальному русі вперед всієї туристичної галузі.

складові успіху
Головними складовими успіху CORAL TRAVEL були і залишаються гнучкість політики компанії, сприйнятливість до інновацій і відкритість для нових, прогресивних методик і технологій.
Корпоративна етика компанії ґрунтується на поєднанні командного підходу до виконання поставлених завдань з професіоналізмом і творчою ініціативою кожного окремого співробітника. А також на обов'язковій порядності та відповідальності по відношенню до всіх учасників бізнесу і клієнтам.
Двері CORAL TRAVEL завжди відкриті для талановитих і активних людей, які хотіли б стати частиною команди професіоналів і примножити досягнення компанії. В основі успіху бренду CORAL лежать високий професіоналізм і творчий підхід до справи співробітників компанії. Це допомагає компанії вдосконалюватися і рухатися вперед, до нових вершин.
Що стосується прямого споживача, то в основі діяльності CORAL TRAVEL з моменту її створення лежить максимальне задоволення потреб усіх категорій наших клієнтів. Кінцева мета компанії - 100% -е задоволення кожного туриста продуктом під маркою CORAL, незалежно від того, яка кількість туристів обслуговує компанія.